Vážení zákazníci,

Představuje se Vám specializovaná firma , která se za 15 roků své činnosti stala respektovaným pojmem v oblasti sportovních staveb, a za tuto dobu realizovala více než 1.600 areálů a sportovišť na území celé ČR. Technické a odborné zázemí je dáno zkušeným týmem vlastních pracovníků, zejména v osobách ředitele firmy Milana Vopičky a šéfprojektanta Pavla Křtěna, oba aktivní sportovci se 40. letou praxí v oboru, těsně spolupracujícími s domácími a zahraničním subdodavateli. Rozsah a vybavení projekčního a výrobního úseku umožňuje realizaci téměř všech druhů sportovních staveb včetně rekonstrukcí pro soukromé klienty, školní sportoviště, hotely a sportovní areály.

Náš zájem směřuje ke spokojenosti zákazníka komplexním zajištěním a dodávkou na "klíč", stálým rozšiřováním výrobního sortimentu a provedení díla ve špičkové kvalitě. Profesionální zajištění zakázek od marketingu, přes projekci, vlastní realizaci a následný provozní servis je základem podnikatelské filozofie. Za svůj největší úspěch považujeme, když se k nám klienti vracejí s novou objednávkou. Snažíme se vyhovět každému zákazníkovi od malého klubu nebo školy, až po realizaci velkého sportovního areálu, nebo speciální vládní zakázky.

Nosnými obory dodavatelského programu jsou stavby sportovních hřišť, provozních objektů, víceúčelových sportovních zařízení a areálů pro tenis, atletiku, fotbal, školní tělovýchovu a hotelové komplexy. Specialitou naší firmy jsou tenisové kurty s klasickými antukovými, nebo umělými hracími povrchy, kde ve finálním zpracování dosahujeme prvotřídní mezinárodní úrovně. Dále nabízíme široký sortiment umělých hracích povrchů pro venkovní i vnitřní použití. Velmi oblíbeným se v poslední době stal umělý trávník se vsypem z křemičitého písku, který dodáváme v mnoha barevných provedeních a v modifikacích pro různé druhy sportů, včetně umělých fotbalových trávníků III. generace. Stejně tak tenisové či víceúčelové polyetylénové přetlakové haly, jsou na vysoké technické úrovni. Pro náročné zákazníky máme v nabídce rovněž několik typů pevných tenisových a víceúčelových hal. Zákazníky a investory jistě uspokojí profesionální poradenská činnost, včetně zpracování studií, ekonomických rozborů a stavebních projektů realizovaných vlastní inženýrsko - projektovou skupinou. Firma má mimo jiné i autorizaci mezinárodní atletické federace IAAF pro projekt lajnování atletických drah a handicapů včetně atestu pro závodní soutěže. Těsné kontakty se zahraničními firmami a výrobci vyústily v převzetí řady firemních zastoupení a montážních autorizací pro území České a Slovenské republiky.

Vážení zákazní, jsme připraveni Vám kdykoliv a kdekoliv nabídnout naše technické a dodavatelské práce ve vysoké kvalitě, krátkých realizačních termínech a dostupných cenových relacích. S rostoucím počtem úspěšně realizovaných zakázek se stále přesvědčujeme, že Vám naše úsilí přináší nové hodnoty a nám dobrý pocit z vykonané práce.

Bude nám potěšením splnit Vaše záměry a plány, sportujícím pak dopřát radost ze zdravého pohybu.