Reference pro rok 2003

ZŠ Komenského Trutnov - výstavba sportovního areálu, atletická dráha dlouhá 250m s umělým povrchem, hřiště kopané s přírodním trávníkem, dvě víceúčelová hřiště s umělým trávníkem LANO, lyžařská stezka, terénní úpravy, chodníky. Výstavba atletické dráhy v délce 250m s umělým povrchem POLYTAN WS vč. lajnování.

Čenětická ulice, Praha 11-Jižní Město - víceúčelové hřiště s umělým trávníkem LANO, francouzským oplocením COREL.

Kutná Hora – Sokolák - rekonstrukce sportovního areálu, atletická dráha dlouhá 250m s umělým povrchem POLYTAN WS včetně lajnování, hřiště kopané s umělým trávníkem III. generace, víceúčelové hřiště s umělým povrchem, rekonstrukce provozního objektu. výstavba hřiště kopané s umělým trávníkem III.generace LANO PROFOOT PREMIER s certifikátem FIFA 100x60m s kombinovaným vsypem písku a gumového granulátu.

ZŠ Vlastina, Praha 6 - rekonstrukce stávající asfaltové plochy na atletickou dráhu v délce 150m s umělým povrchem POLYTAN WS včetně lajnování, 2 víceúčelová hřiště s umělým trávníkem LANO a litým polyuretanem, terénní úpravy, oplocení a opěrné zdi.

Litvínov – 2.ZŠ - víceúčelové hřiště s umělým trávníkem LANO, francouzským oplocením COREL, sportovním vybavením a osvětlením.

TK Klánovice - tenisová přetlaková dvouhala včetně stavebních úprav a oplocení, povrch antuka. Most – 7.ZŠ výstavba veřejného sportovního areálu: víceúčelové hřiště s umělým trávníkem, běžecká dráha s umělým povrchem, víceúčelové hřiště s umělým trávníkem, provozní objekt, terénní úpravy a chodníky.

Most – Bowling Benedikt - výstavba tenisového dvorce s umělým trávníkem ANO WIMBLEDON (barva modro zelená), oplocení rámové, přípravou pro přetlakovou halu.

Nad Lesem, Praha 4 - výstavba tenisového dvorce s umělým trávníkem LANO WIMBLEDON, oplocením rámovým, osvětlením a sportovním vybavení.

Most,16. ZŠ - výstavba tréninkového hřiště kopané sportovní školy - umělý trávník III.generace LANO PROFOOT PREMIER (s certifikátem FIFA) s kombinovaným vsypem písku a gumového granulátu, osvětlení a oplocení.

Penzion Pec pod Sněžkou - privátní tenisový kurt s umělým trávníkem LANO WIMBLEDON (barva modro.zelená) s oplocením a osvětlením

Hodkovičky - výstavba privátního tenisového dvorce s umělým trávníkem LANO WIMBLEDON, osvětlením a oplocením u vily spisovatele Jaroslava Dietla

Tenis Centrum Český Krumlov - rekonstrukce venkovních antukových tenisových dvorců včetně výstavby centrální dvorce, oplocení a osvětlení, které byly zničeny povodněmi (2002)

Praha 11, ZŠ Čenětická - výstavba víceúčelového hřiště s umělým povrchem LANO a oplocením

Opava - výstavba víceúčelového hřiště s polyuretanovým umělým povrchem POLYTAN WS

Praha 1, Vojanovy sady - výstavba antukového tenisového dvorce pro Ministerstvo financí ČR


[ Rok 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1997 | 1996 | roky 1990 - 1995 ]