Reference pro rok 2002

Kateřinky, Praha 4 - výstavba privátního tenisového dvorce s umělým trávníkem,odvodněním, oplocením, osvětlením a vybavení.

TJ SOKOL Nový Bydžov - rekonstrukce stávajících ploch na víceúčelová hřiště s umělými povrchy včetně tribuny, oplocení a odvodnění, rekonstrukce stávajících ploch na atletickou dráhu v délce160 m s umělým povrchem POLYTAN WS včetně lajnování.

SKNH Baník Most - rekonstrukce stávající plochy na sportovní areál s umělými povrchy včetně tribuny, oplocení, odvodnění a vybavení

Gymnázium Rumburk - rekonstrukce stávající plochy na víceúčelové hřiště s umělým povrchem, odvodněním, oplocením a vybavení

Děčín-Podmokly - výstavba pevné víceúčelové sportovní haly s umělým povrchem - kobercem Champion - Pro s certifikací pro soutěže Evropské tenisové asociace – ETA s polyuretanovým jemným vsypem (pudr). V hale jsou tři dvorce na tenis, tři dvorce na odbíjenou, jedno hřiště na házenou a malou kopanou.

ZŠ Meziboří u Litvínova - výstavba víceúčelového hřiště a atletické dráhy s umělými povrchy, odvodněním, oplocením, osvětlením, vybavením a projektovou dokumentací. Výstavba atletické dráhy v délce140 m s umělým povrchem POLYTAN WS.

Blatenská ul., Praha 4 - stavební úprava stávající plochy na víceúčelové hřiště s umělým povrchem, francouzským oplocením a vybavením.

ZŠ Uhlířské Janovice - výstavba víceúčelového hřiště a atletické dráhy s umělými povrchy, odvodněním, oplocením a chodníky. Rekonstrukce stávající sportovní plochy na atletickou dráhu o délce 150 m, sektor pro dálku s umělým povrchem POLYTAN WS včetně lajnování.

TJ VODRANTY Čáslav - výstavba víceúčelového hřiště s umělým povrchem, odvodněním, francouzským oplocením, chodníky, terénními úpravami, osvětlením a vybavením.

16.ZŠ Most - výstavba veřejně přístupného sportoviště s umělým povrchem, odvodněním, oplocením a chodníky.

Obec Loučovice - výstavba víceúčelového hřiště, atletické dráhy a sektorů s umělým povrchem, odvodněním a oplocením.

Semily - rekonstrukce stávající plochy na tenisový dvorec s umělým povrchem, odvodněním, oplocením, osvětlením, tréninkovou stěnou a vybavením.

ZŠ Bronzová, Praha 13 - výstavba zimního stadionu s ledovou plochou v prvním patře, včetně parkovacích míst pod ledovou plochou. Unikátní architektonické dílo založené na pilotách a tubusu metra s první ledovou plochou na území České republiky kanadských rozměrů 61x26m s komplexní strojovnou a šatnami. V současné době je stadion zakrytý střechou s dřevěnými vazníky. Tento stadion je prvním stadionem města Prahy postaveným po dvaceti letech. Zpracování prováděcí projektové dokumentace a architektonické a technické studie.

ZŠ Konstantinova, Praha 4 - úprava stávajícího hřiště novým asfaltovým krytem, francouzským oplocením, odrazovou a horolezeckou stěnou,pískového dopadiště a vybavením.

Česká Kubice - dodávka a položení umělého povrchu včetně asfaltu a vnitřního osvětlení haly.

Stadion FK Mogul, Kolín - hřiště kopané 105 x 68 m s umělým trávníkem III. generace LANO-PROFOOT PREMIER se vsypem písku a gumového granulátu, komplexní oplocení hřiště, osvětlení hřiště od holandské firmy Aerolux.

DUKLA Juliska, Praha 6 - rekonstrukce hřiště kopané 105x70m s přírodním trávníkem a automatickou závlahou. Rekonstrukce unikátní tribuny atletického stadionu včetně speciálních prefa dílů a španělských sedaček pro diváky. Dále komplexní oplocení všech tribun atletického stadionu pomocí speciálního francouzského bezúdržbového oplocení – COREL.


[ Rok 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1997 | 1996 | roky 1990 - 1995 ]